Bordslampa majolika
2016-01-05
352825
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, majolika, med bronsfattning, dekor av damansikte, höjd 37 exkl. lampsockel
Smärre nagg