Väggspegel gustaviansk stil
2016-01-05
352815
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGSPEGEL 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, höjd ca 110x50 cm
Skavd, ytskador