Jonas Lindkvist oljemållning
2016-01-05
352813
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONAS LINDKVIST (1889-1955): Motiv från Uppsala, signerad och daterad J Lindkvist 18, olja på duk, ca 58x78
Tryckskada