F. W. Odelmark olja
2016-01-06
352808
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), Skånegård - Skanär signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 54x73 cm