Toulouse Lautrec
2016-01-11
352797
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): "Madame Abdala", litografi, monogramsignerad i trycket, ca 27x20 cm