Hörnskåp 1800-tal
2016-01-05
352711
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, 2-delat, dörrluckor med räfflad dekor, höjd ca 224, djup ca 50 cm, nyckel medföljer
Renoverat, kompletterat