Eskil Nordell oljemålning
2016-01-04
352693
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Vårblommor" signerad Nordell, olja på pannå, ca 30 x 18 cm