Bo von Zweigbergk olja
2016-01-03
352619
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sydländsk by, signerad och daterad Zweigbergk 1937, olja, duk på pannå, 44x53 cm