Bernhard Oscarsson
2016-01-03
352612
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Hamnarbetare, signerad Oscarsson, olja på pannå, 34x26 cm