Slagbord 1700-tal
2016-01-03
352589
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1700-tal, betsad furu, låda i sargen, höjd ca 70, 100x48, total längd 157 cm
Slitage, renoverat, kompletterat