Takarmatur
2016-01-03
352571
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKARMATUR, 1950-60-tal, betsat trä och frostade glaskupor, höjd ca 64 cm
Smärre nagg