Olle Hjortzberg oljemålning
2016-01-11
352497
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stadsmotiv, signerad och daterad, olja på pannå, 73x58 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg