Axel Lind oljemålning
2016-01-01
352481
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Portal med utsikt, signerad Axel Lind, olja på duk, 55x33,5 cm