Axel Lind oljemålning
2016-01-01
352480
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Alplandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, 73x60 cm