Brita Nordencreutz oljemålning
2016-01-03
352461
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982), landskapsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 58, olja på pannå, ca 26 x 33 cm