Värmefat Kina
2016-01-02
352459
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMEFAT, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, längd ca 26,5-27 cm
Skador, lagningar