Fat silver
2016-01-02
352440
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, silver, 1900-tal, importstämplar, rokokobrätte, diameter ca 33 cm, vikt ca 533 g
Smärre repor