Spegel Italien
2016-01-02
352408
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL, Italien, 1800-tal, träskuren dekor, förgylld, ca 90x53 cm
Smärre skador och färgbortfall, enstaka lagningar