Carl-Erik Ström
2015-12-31
352378
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL-ERIK STRÖM (1900-tal): "Romersk Uggla", signerad, collage, 24x19,5 cm