Bordslampa Kina
2016-01-01
352353
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, total höjd ca 53 cm
Smärre glasyrnagg