Cremekoppar Kina 1700-tal
2016-01-01
352351
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CREMEKOPPAR, 10 st, 1700-tal, Kina, porslin, dekor i underglasyrblått av lanskapsvy, höjd ca 8,5 cm
Slitage, lagningar