Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
GIANCARLO PIRETTI, stolar, 7 st, 1960-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, brun/lila ylleklädsel, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage
352293
2016-01-02