Camille Magnus oljemålning
2016-01-02
352268
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CAMILLE MAGNUS (född 1850-?), Landskap med björkar, olja på duk, signerad C Magnus, 90x71 cm
Dubblerad, reva