Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGFÄLT, 17/1800-tal, föreställande allegori över målarkonsten, akvarell i grisailleteknik, bladmått ca 77x111 cm
Skador, retuscher
352261
2015-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här