Spelbord
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfanér, fothylsor och beslag i mässing, ljusbrickor på vardera sida,höjd 80, 88x43 cm
Slitage, skadad/ skev skiva, slitage mässingslister saknas delvis på baksida
352218
2015-12-30