Oidentifierad konstnär
2015-12-30
352164
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vandrande figur, olja på pannå, 14 x 23 cm