Spegel rokokostil
2015-12-30
352136
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, krönet i form av rocaille, ca 97x40 cm