Emanuel Bernstone färglitografi
2015-12-30
352104
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Vid spegel, signerad, EA, färglitografi, ca 20 x 22,5 cm