Emanuel Bernstone färglitografi
2015-12-29
352101
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Spovsnäppa, signerad, 76/290, färglitografi, bladmått ca 30 x 73 cm