Emanuel Bernstone färglitografi
2015-12-29
352100
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Storspov, signerad, 113/290, färglitografi, ca 40 x 54,5 cm