Karl Mårtens färglitografi
2015-12-27
352081
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Skärfläcka, signerad Karl Mårtens, numrerad 129/290, färglitografi, bladmått ca 42,5x29,5 cm