Emma Ekwall oljemålning
2015-12-29
352056
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EMMA EKWALL (1838-1925): Pioner, signerad E Ekwall, olja på pannå, ca 41 x 26,5 cm