Ljuskrona
2015-12-29
352028
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, stomme i mässing, 6 ljusarmar med elektriska ljusatrapper, totalhöjd ca 70 cm
Slitage, atrapper med skador