Klubbat för:
32 000 SEK
25 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, för Firma Svenskt Tenn, modell nr 2139, formgivet 1952, fanérat i almrot, underrede i valnöt, diameter 120, höjd ca 48 cm
Slitage, ytskador
352012
2015-12-29