Tekopp med fat
2015-12-29
351969
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKOPP med fat, 1700-tal, Kina, porslin, total höjd ca 5,5 cm
Smärre kantnagg på kopp och fat