Praktskål
2015-12-28
351954
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PRAKTSKÅL, förgyllt silver, importstämplar, skålen bärs upp av psykopomper, locket krönt av örn, höjd inkl. lock 24 cm, vikt ca 490 g
Förgyllning med slitage