Landskap med flicka och hund oljemålning
2015-12-28
351928
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med flicka o hund, olja på duk, ca 76 x 127 cm
Lagningar, hål