Karmstolar rokokostil
2015-12-28
351923
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, sitthöjd ca 40 cm
Smärre fläckar och ytskador