Fat silver
2015-12-28
351900
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st, silver, Dublin 1800-tal resp. Stockholm 1951, W.A Bolin, vikt ca 370 g
Slitage, skador