Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS TYDÉN (1889-1976): Strandväxter, signerad N Tydén, olja på duk, 65 x 80 cm
351795
2015-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här