Golvlampa mässing
2015-12-27
351758
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Gemi, mässingsfot, höjd 140 cm
BNruksslitage