Henning Hougaard oljemålning
2015-12-27
351755
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Orrar i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 50x61 cm