Oidentifierad konstnär
2015-12-27
351674
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Kurtiserande par, olja på duk, ca 70x88 cm
Retuscher, uppfodrad