Bernard Ninnes oljemålning
2015-12-27
351670
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNARD NINNES (1900-tal): Spansk stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 77x64 cm