Orientmatta
2016-01-03
351652
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, ca 201x135 cm
Ställvis slitage, lagningar, trampveck, kortsida med slitage, baksida med spår av malangrepp