Einar Jolin
2015-12-26
351645
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 151/250, färglitografi, 37x45 cm