Stig Lindberg
2015-12-26
351639
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG (1916-82): Han/Hon, signerad och daterad Stig L -76, litografi, ca 28x19 inom passepartout