Edvin Ollers oljemålning
2015-12-26
351609
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Brygga, olja på duk, signerad och daterad E Ollers 1948, ca 33 x 40 cm