Fåtölj 1950/60-tal
2015-12-26
351603
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, klädsel i konstskinn, justerbar, nackkudde, sitthöjd ca 40, total höjd ca 97 cm
Slitage, märken