Takarmatur
2015-12-26
351596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAKARMATUR, borstat stål , 1930-tal, 5 ljuspumkter, kupor i frostat glas, höjd 53, diameter 68 cm
spricka, nagg